Bezbolestný pohyb ve třiceti i v šedesáti letech.

Sponzoři

/>/>/>/>/>/>/>

 • Nabízíme reklamní prostor – na našich stránkách, turnajích, předváděcích akcích, pomůckách (např. na ploše nafukovací žíněnky o délce 8 metrů, gymnastickém koberci pro děti do deseti let), kempech či na reklamních panelech u hřiště.  Přikládáme seznam pomůcek, jimiž chceme v průběhu tří let disponovat a které by umožnily nadstandardní tréninkové podmínky pro naše hráče. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten zakoupit a věnovat naší akademii nějakou pomůcku (třeba jeden overball), výrazně by nám tím pomohl zkvalitnit a zatraktivnit přípravu našich mladých hráčů. Pomůcky do fotbalové akademie Zlechov.pdf (klikněte myší)
 • Jestliže vlastníte nějakou sportovní pomůcku, se kterou si Vaše dítě již nehraje, rádi ji přijmeme a využijeme v naší předškoličce či školičce (jedná se o dětské basebalové pálky, míčky, bubínky, aj.)
 • Kdo máte doma nějaké již malé tenisky do haly, kopačky, oblečení, ap., můžete je nabídnout ostatním prostřednictvím našich stránek.
 • Jestliže máte zájem o něco z výše uvedeného, dejte o tom prosím vědět trenérovi či někomu z výboru Fotbalové akademie Zlechov. Kontakty naleznete na těchto stránkách. Předem děkujeme. Členové FA Zlechov.

  Kalendář událostí
  Červen  2021
  Po Út St Čt So Ne
     
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30  
  Přihlášení
  VZKAZNÍK
  LOADING...